Resultater fra den andre dagen av Japan Open 2016

U21 Women’s Singles 1/16: Miyu Maeda JPN mot Bernadette Szocs ROU 3-2
U21 Women’s Singles 1/16: Hyojoo Choi KOR mot Minami Ando JPN 3-1

U21 Women’s Singles 1/16: Jiaming Chao AUS mot Yui Hamamoto JPN 0-3
U21 Women’s Singles 1/16: Miyu Kato JPN mot Jinnipa Sawettabut THA 3-0

U21 Women’s Singles 1/16: Rei Yamamoto JPN mot Hina Hayata JPN 0-3
U21 Women’s Singles 1/16: Ye Lin SIN mot Jian Zeng SIN 1-3

U21 Women’s Singles 1/16: Airi Abe JPN mot Natsumi Nakahata JPN 3-0
U21 Women’s Singles 1/16: Honoka Hashimoto JPN mot Sakura Mori JPN 3-0

U21 Men’s Singles 1/16: Yukiya Uda JPN mot Hugo Calderano BRA 1-3
U21 Men’s Singles 1/16: Anton Kallberg SWE mot Kenta Tazoe JPN 2-3

U21 Men’s Singles 1/16: Takuto Izumo JPN mot Yujia Zhai DEN 3-0
U21 Men’s Singles 1/16: Tonin Ryuzaki JPN mot Sirawit Puangthip THA 3-0

U21 Men’s Singles 1/16: Tomokazu Harimoto JPN mot Yuto Kizukuri JPN 3-2
U21 Men’s Singles 1/16: Yuma Tsuboi JPN mot Yuto Muramatsu JPN 1-3

U21 Men’s Singles 1/16: Mizuki Oikawa JPN mot Ryotaro Ogata JPN 3-0
U21 Men’s Singles 1/16: Kohei Sambe JPN mot Kazuhiro Yoshimura JPN 3-1

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Hyojoo Choi KOR mot Misaki Morizono JPN 3-4
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Haeun Yang KOR mot Yihan Zhou SIN 1-4

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Matilda Ekholm SWE mot Yi-Hua Huang TPE 4-3
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Elizabeta Samara ROU mot Jieni Shao POR 4-3

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Fu Yu POR mot Natsumi Nakahata JPN 4-0
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Sofia Polcanova AUT mot Hoi Kem Doo HKG 0-4

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Ye Lin SIN mot Hitomi Sato JPN 3-4
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Kyungah Kim KOR mot Yui Hamamoto JPN 4-0

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Kohei Sambe JPN mot Nima Alamian IRI 3-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Feng Chen SIN mot Kenji Matsudaira JPN 0-4

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Yukinori Miyamoto JPN mot Mattias Karlsson SWE 1-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Ning Gao SIN mot Takuya Jin JPN 2-4

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Par Gerell SWE mot Kazuhiro Yoshimura JPN 4-1
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Chung-Yi Wang li TPE mot Masato Shiono JPN 0-4

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Anton Kallberg SWE mot Chih-Wei Yeh TPE 4-0
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/64: Harald Andersson SWE mot Alexander Shibaev RUS 4-1

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Jia Liu AUT mot Honoka Hashimoto JPN 4-0
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Hsing-Yin Liu TPE mot Hina Hayata JPN 1-4

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Yuka Ishigaki JPN mot Bernadette Szocs ROU 4-1
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Huajun Jiang HKG mot Wenting Ma NOR 4-2

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Melek Hu TUR mot Kinga Stefanska POL 4-1
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Miyu Maeda JPN mot Orawan Paranang THA –

Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Fen Li SWE mot Yana Tie HKG 2-4
Women’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Jian Zeng SIN mot Ho Ching Lee HKG 4-1

U21 Men’s Singles 1/8: Kohei Sambe JPN mot Tonin Ryuzaki JPN 3-1
U21 Men’s Singles 1/8: Mizuki Oikawa JPN mot Hugo Calderano BRA 1-3

U21 Men’s Singles 1/8: Tomokazu Harimoto JPN mot Takuto Izumo JPN 3-1
U21 Men’s Singles 1/8: Kenta Tazoe JPN mot Yuto Muramatsu JPN 1-3

U21 Women’s Singles 1/8: Hyojoo Choi KOR mot Yui Hamamoto JPN 0-3
U21 Women’s Singles 1/8: Miyu Maeda JPN mot Jian Zeng SIN 2-3

U21 Women’s Singles 1/8: Miyu Kato JPN mot Airi Abe JPN 3-0
U21 Women’s Singles 1/8: Honoka Hashimoto JPN mot Hina Hayata JPN 1-3

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Grigory Vlasov RUS mot Kenta Matsudaira JPN 3-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Kristian Karlsson SWE mot Gaoyuan Lin CHN 0-4

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Taku Takakiwa JPN mot Harmeet Desai IND 4-2
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Andrej Gacina CRO mot Tianyi Jiang HKG 4-2

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Tristan Flore FRA mot Stefan Fegerl AUT 2-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Cheng-Ting Liao TPE mot Hugo Calderano BRA 0-4

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Alexandre Robinot FRA mot Gustavo Tsuboi BRA 2-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Noshad Alamiyan IRI mot Ahmet Li TUR 4-3

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Par Gerell SWE mot Masato Shiono JPN 2-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Kwan Kit Ho HKG mot Benjamin Brossier FRA 2-4

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Simon Gauzy FRA mot Sharath Kamal Achanta IND 4-3
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Yuto Muramatsu JPN mot Emmanuel Lebesson FRA 4-1

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Nima Alamian IRI mot Mattias Karlsson SWE 0-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Anton Kallberg SWE mot Harald Andersson SWE 2-4

Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Tomokazu Harimoto JPN mot Yuya Oshima JPN 1-4
Men’s Singles (Pre. Rounds) 1/32: Takuya Jin JPN mot Kenji Matsudaira JPN 4-2

Women’s Doubles 1/16: Ying Han GER/Xiaona Shan GER mot Yui Hamamoto JPN/Hina Hayata JPN 0-3
Women’s Doubles 1/16: Carole Grundisch FRA/Iveta Vacenovska CZE mot Ning Ding CHN/Xiaoxia Li CHN 0-3

Women’s Doubles 1/16: Jihee Jeon KOR/Haeun Yang KOR mot Elizabeta Samara ROU/Bernadette Szocs ROU 2-3
Women’s Doubles 1/16: Ho Ching Lee HKG/Yana Tie HKG mot Honoka Hashimoto JPN/Hitomi Sato JPN 3-0

Women’s Doubles 1/16: Hoi Kem Doo HKG/Huajun Jiang HKG mot Szu-Yu Chen TPE/Chen Lee i- TPE –
Women’s Doubles 1/16: Matilda Ekholm SWE/Fen Li SWE mot Ching Cheng i- TPE/Yi-Hua Huang TPE 2-3

Women’s Doubles 1/16: Melek Hu TUR/Jia Liu AUT mot Shiwen Liu CHN/Yuling Zhu CHN 0-3
Women’s Doubles 1/16: Mengyu Yu SIN/Yihan Zhou SIN mot Nanthana Komwong THA/Suthasini Sawettabut THA 3-0

Men’s Doubles 1/16: Tristan Flore FRA/Emmanuel Lebesson FRA mot Koki Niwa JPN/Maharu Yoshimura JPN 1-3
Men’s Doubles 1/16: Masataka Morizono JPN/Yuya Oshima JPN mot Hugo Calderano BRA/Gustavo Tsuboi BRA 1-3

Men’s Doubles 1/16: Long Ma CHN/Xin Xu CHN mot Tianyi Jiang HKG/Chun Ting Wong HKG 3-0
Men’s Doubles 1/16: Anton Kallberg SWE/Kristian Karlsson SWE mot Tiago Apolonia POR/Marcos Freitas POR 3-0

Men’s Doubles 1/16: Alexander Shibaev RUS/Grigory Vlasov RUS mot Youngsik Jeoung KOR/Sangsu Lee KOR 1-3
Men’s Doubles 1/16: Chien-An Chen TPE/Hung-Chieh Chiang TPE mot Zhendong Fan CHN/Jike Zhang CHN 2-3

Men’s Doubles 1/16: Kwan Kit Ho HKG/Peng Tang HKG mot Nima Alamian IRI/Noshad Alamiyan IRI 3-0
Men’s Doubles 1/16: Chih-Yuan Chuang TPE/Sheng-Sheng Huang TPE mot Par Gerell SWE/Mattias Karlsson SWE 3-0

U21 Men’s Singles 1/4: Tomokazu Harimoto JPN mot Hugo Calderano BRA 3-0
U21 Women’s Singles 1/4: Miyu Kato JPN mot Jian Zeng SIN 2-3

U21 Men’s Singles 1/4: Kohei Sambe JPN mot Yuto Muramatsu JPN 3-1
U21 Women’s Singles 1/4: Yui Hamamoto JPN mot Hina Hayata JPN 3-2

Informasjonen er tatt fra ITTF siden.

Both comments and pings are currently closed.